
Website van het jaar 2023 en 2024
Beste website in de categorie Hotels & Accommodaties
6p Villa de Goudplevier
Villapark Sneekermeer


















6p Villa de Goudplevier
Op drie landtongen in de Friese wateren liggen op ruime plaatsen villa’s allen met een eigen aanlegsteiger. Vanaf de villa is er een directe verbinding met het Sneekermeer.
De villa van het type Goudplevier heeft een ruime woonkamer met open keuken, een tweepersoonsslaapkamer met badkamer en suite op de begane grond met een gescheiden toilet.
Via openslaande terrasdeuren loop je het houten terras op met tuinmeubilair.
Op de eerste verdieping zijn twee tweepersoonsslaapkamers, een tweede badkamer en een gescheiden toilet.
Gratis WiFi
Deze villa beschikt over een eigen internetaansluiting waar alle apparaten op aangesloten kunnen worden (zonder extra kosten).
In villanr. 72 heeft géén badkamer beneden,in deze villa zijn huisdieren toegestaan. Een huisdier meenemen is altijd op aanvraag. Villa 82 is rolstoelvriendelijk.
De villa’s zijn van particuliere eigenaren en verschillen onderling qua inrichting. De getoonde beelden geven dan ook slechts een beeld van een aantal villa’s.
Borg
Voor de villa’s geldt een borg. Deze wordt binnen 14 dagen na vertrek teruggestort mits er geen grote gebreken zijn, alles compleet is en de accommodatie netjes is achtergelaten bij vertrek.
























